Producent balustrad i konstrukcji stalowych.

Balustrady zewnętrzne

Stal nierdzewna to materiał który doskonale znosi niekorzystne warunki atmosferyczne – nie utlenia się, nie koroduje ani nie zmienia koloru. Balustrady zewnętrzne ze stali nierdzewnej zapewniają bezpieczeństwo, estetyczny wygląd i wieloletnią trwałość.

Balustrady zewnętrzne to konstrukcje od których wymaga się: solidnej konstrukcji – zapewniającej bezpieczeństwo, estetycznego wyglądu i trwałości pozwalającej na wieloletnią eksploatację. Stal nierdzewna jest idealnym materiałem dla zewnętrznych konstrukcji architektonicznych – dzięki temu są one odporne na warunki atmosferyczne a z upływem czasu nie tracą walorów estetycznych i użytkowych. Stal nierdzewna wraz z innymi wysoce estetycznymi materiałami takimi jak szkło bezpieczne czy naturalne drewno pozwala tworzyć projekty w niemal każdym stylu – idealnie dopasowane do charakteru budynku i jego otoczenia.

Balustrady zewnętrzne - produkcja na wymiar

Jako bezpośrednie producent i wykonawca oferujemy oferujemy balustrady zewnętrzne produkowane na wymiar – idealne dopasowanie do konstrukcji budynku i realizowane ściśle według projektu lub pomysłu Klienta. 
Nasze produkty powstają z wysokiej jakości stali nierdzewnej, na każdym etapie produkcji – od przygotowania materiału, kształtowania, poprzez spawanie, polerowanie i ostatecznie montaż dbamy by każdy szczegół był dopracowany pod względem jakościowym i estetycznym. 

Nasza oferta obejmuje doradztwo, projektowanie, wykonawstwo, dostawę i profesjonalny montaż indywidualnych projektów architektury wnętrz takich jak:

Nasza ofertę kierujemy zarówno do odbiorców indywidualnych – dla których realizujemy jednostkowe personalizowane projekty w domach jednorodzinnych i mieszkaniach jak i firm budowlanych i deweloperskich dla których w ramach stałej współpracy realizuje zamówienia hurtowe.

Balustrady zewnętrzne - jaki jest koszt i czas wykonania?

Czas realizacji zależy od wielkości zlecenia i jego rodzaju, wynosić może od kilku dni do kilku tygodni. Wartość projektu zależy od  materiału, wykończenia powierzchni, rodzaju wypełnienia, dodatków i miejsca montażu. Aby otrzymać  wycenę oraz bezpłatną konsultację projektu prosimy o złożenie zapytania ofertowego.

Bezpłatna konsultacja i wycena Twojego projektu.

Projektujemy, doradzamy, pomagamy!
Czekamy na Twój telefon lub wiadomość.

Rozmowa telefoniczna

Nasz numer kontaktowy jest czynny codziennie w godzinach pracy – od 8.00 do 16.00.
Zapraszamy do kontaktu.

Zamówienie rozmowy

Zamów rozmowę z naszym doradcą w dogodnym dla Ciebie terminie.

Formularz kontaktowy