Producent balustrad i konstrukcji stalowych.

Balustrady na wymiar

Chrom Serwis oferuje kompleksowe wykonawstwo barierek i balustrad – zarówno dla Klientów indywidualnych jak i Deweloperów i Generalnych wykonawców inwestycji.
Kompleksowa oferta obejmuje projektowanie, wykonawstwo, dostawę i montaż.

Ile kosztuje balustrada na wymiar?

Koszt balustrady na wymiar zależy od kilku czynników – takich jak długość, wysokość, rodzaj wypełnienia. Barierki i balustrady produkowane na indywidualne zamówienia nierzadko wymagają nieco więcej pracy od standardowych rozwiązań. Duże znaczenie dla końcowej ceny ma również rodzaj podłoża lub konstrukcji do której montowana będzie balustrada.

W Chrom Serwis konsultacja i wycena projektu jest bezpłatna. Prosimy o podanie kilku szczegółów by otrzymać kalkulację wartości projektu. Przygotowaliśmy prosty formularz lub możliwość konsultacji telefonicznej.

Balustrada z montażem

Chrom Serwis zapewnia dostawę oraz profesjonalny montaż balustrad – nasza działalność skupia się głownie na terenie województw podkarpackiego oraz małopolskiego, realizujemy montaże w następujących miastach lub ich okolicach.

Nasza oferta jest skierowana do odbiorców z całej Polski – z powodzeniem wykonujemy projekty dla Klientów w miastach takich jak Poznań, Warszawa, Lublin czy Gdańsk – prosimy o kontakt w celu omówienia szczegółów.

Balustrady - ceny hurtowe

Chrom-Serwis jako producent i wykonawca balustrad i konstrukcji ze stali nierdzewnej oferuje możliwość nawiązania współpracy z firmami w branży budowlanej, architektonicznej, a także generalnymi wykonawcami i inwestorami.

Oferujemy korzystne warunki handlowe dla hurtowych zamówień oraz przy nawiązaniu długoterminowej współpracy.

Bezpłatna konsultacja i wycena Twojego projektu.

Projektujemy, doradzamy, pomagamy!
Czekamy na Twój telefon lub wiadomość.

Rozmowa telefoniczna

Nasz numer kontaktowy jest czynny codziennie w godzinach pracy – od 8.00 do 16.00.
Zapraszamy do kontaktu.

Zamówienie rozmowy

Zamów rozmowę z naszym doradcą w dogodnym dla Ciebie terminie.

Formularz kontaktowy