Producent balustrad i konstrukcji stalowych.

Balustrady tarasowe

Balustrady tarasowe to konstrukcje od których wymaga się solidności, stabilności oraz  wysokiej jakości – czyli cech które przekładają się na bezpieczeństwo i wieloletnią trwałość, natomiast styl i estetyka są ważne dla podkreślenia unikalnego charakteru budynku.

Taras balkonowy sprawia, iż walory użytkowe domu lub mieszkania są znacznie większe – w miesiącach letnich łatwy dostęp do dodatkowej powierzchni – która jest na wyciągnięcie ręki sprzyja przebywaniu na świeżym powietrzu. Taras jako miejsce wypoczynku dorosłych oraz zabaw dla dzieci powinno być maksymalnie bezpieczny nawet jeśli znajduje się kilkadziesiąt centymetrów na ziemią. 

W Chorm Serwis wykonujemy i instalujemy balustrady tarasowe zarówno do domów jednorodzinnych, bloków mieszkalnych jak i obiektów handlowych (sklepy, galerie) czy użyteczności publicznej (biurowce, szpitale). Montujemy balustrady na tarasy wewnętrzne oraz zewnętrzne – ogrodowe i dachowe.

Dbamy o to aby tworzone przez nas konstrukcje były nie tylko bezpieczne i wytrzymałe ale były również wysoce estetyczne i idealnie dopasowane do charakteru budynku – realizujemy projekty z uwzględnieniem indywidualnych pomysłów i koncepcji.

Nasze produkty powstają z komponentów wysokiej jakości – stali nierdzewnej czy szkła hartowanego (bezpiecznego) co w połączeniu z starannym wykonaniem zapewnia im wieloletnią trwałość z zachowaniem wysokiej estetyki.

Balustrady tarasowe - jaki jest koszt i czas wykonania?

Czas realizacji zależy od wielkości zlecenia i jego rodzaju, wynosić może od kilku dni do kilku tygodni. Wartość projektu zależy od  materiału, wykończenia powierzchni, rodzaju wypełnienia, dodatków i miejsca montażu. Aby otrzymać  wycenę oraz bezpłatną konsultację projektu prosimy o złożenie zapytania ofertowego.

Balustrady tarasowe - nasze realizacje

Bezpłatna konsultacja i wycena Twojego projektu.

Projektujemy, doradzamy, pomagamy!
Czekamy na Twój telefon lub wiadomość.

Rozmowa telefoniczna

Nasz numer kontaktowy jest czynny codziennie w godzinach pracy – od 8.00 do 16.00.
Zapraszamy do kontaktu.

Zamówienie rozmowy

Zamów rozmowę z naszym doradcą w dogodnym dla Ciebie terminie.

Formularz kontaktowy