Producent balustrad i konstrukcji stalowych.

Balustrady balkonowe

Balustrady balkonowe stanowią nie tylko elegancki i stylowy element elewacji budynku – ich głównym zadaniem jest przede wszystkim zapewnienie bezpieczeństwa mieszkańców.

Balustrady balkonowe wykonane w całości ze stali nierdzewnej lub zastosowaniem elementów szkła hartowanego są znakiem rozpoznawczym współczesnej architektury. Barierki tego typu cechuje pełna odporność na korozję, estetyczny wygląd oraz łatwość utrzymania w czystości.

W Chorm Serwis wykonujemy i instalujemy balustrady balkonowe do domów jednorodzinnych, bloków mieszkalnych, hoteli, pensjonatów a także obiektów użyteczności publicznej (urzędy, biura , szpitale).

Jako producent dbamy o cały proces produkcji – od momentu wykonania pomiarów  poprzez produkcję, aż do dostawy i montażu. Dzięki pełnej kontroli na każdym z etapów mamy pewność, iż dostarczane przez nas konstrukcje są solidne, wytrzymałe, i przede wszystkim bezpieczne.

Realizujemy indywidualne projekty – oferujemy możliwość pełnej personalizacji projektu w ramach której możliwy jest wybór takich parametrów jak:

Szeroka oferta Chrom Serwis obejmuje również balkony francuskie i barierki okienne które są praktycznym rozwiązaniem dla obiektów które nie posiadają płyty balkonowej lub tarasowej.

Balustrady balkonowe - jaki jest koszt i czas wykonania?

Czas realizacji zależy od wielkości zlecenia i jego rodzaju, wynosić może od kilku dni do kilku tygodni. Wartość projektu zależy od  materiału, wykończenia powierzchni, rodzaju wypełnienia, dodatków i miejsca montażu. Aby otrzymać  wycenę oraz bezpłatną konsultację projektu prosimy o złożenie zapytania ofertowego.

Pozostałe balustrady w ofercie

Jeśli Balustrady balkonowe to nie to czego szukasz, zapoznaj się z innymi konstrukcjamy dostępnymi w naszej ofercie

Bezpłatna konsultacja i wycena Twojego projektu.

Projektujemy, doradzamy, pomagamy!
Czekamy na Twój telefon lub wiadomość.

Rozmowa telefoniczna

Nasz numer kontaktowy jest czynny codziennie w godzinach pracy – od 8.00 do 16.00.
Zapraszamy do kontaktu.

Zamówienie rozmowy

Zamów rozmowę z naszym doradcą w dogodnym dla Ciebie terminie.

Formularz kontaktowy