Producent balustrad i konstrukcji stalowych.

Balustrady - Oferta

Produkcja i montaż balustrad stanowi główną dziedzinę działalności Chrom Serwis.
Oferta obejmuje barierki oraz balustrady zewnętrze o wysokiej odporności na warunki atmosferyczne, oraz stylowe balustrady wewnętrzne charakteryzujące się wysoką jakością, estetyką i precyzją wykonania.

Oferta CHROM SERWIS obejmuje:

Balustrady na wymiar

Indywidualny projekt balustrady dla Twojego domu

Balustrady tworzone na wymiar to projekty ściśle dopasowane do wymagań Klienta zarówno w zakresie  designu oraz co równie istotne warunków technicznych budynku.

To co wyróżnia balustrady produkowane na wymiar względem gotowych systemów modułowych to:

  • dokładne dopasowanie do obiektu pod względem montażu ( właściwe rozlokowanie punktów kotwiczenia )
  • brak połączeń śrubowych w elementach nośnych konstrukcji  (brak ryzyka luzowania się gwintów np. pod wpływem zmian temperatury)
  • elementy wzdłużne wykonane z pojedynczego kawałka stali (ergonomia użytkowania, brak połączeń skrętnych które osłabiają konstrukcję )
  • solidne połączenia spawalnicze wykonane na etapie produkcji zapewniają sztywność konstrukcji (brak widocznych łączeń)
  • staranność wykończenia powierzchni i łączeń (brak korozji, matowienia czy zmiany koloru stali)

Balustrada na wymiar - gdzie zamówić?

W Chom Serwis profesjonalnie zajmujemy się produkcją i instalacją balustrad. Nasz obszar działalności to Polska południowo-wschodnia – wykonujemy pomiary i montaże na terenie województw podkarpackiego lubelskiego i małopolskiego

Najczęściej realizujemy nasze projekty w miastach takich jak:

a także okolicznych miejscowościach.

W ramach współpracy lub zamówień hurtowych realizujemy dostawy balustrad i konstrukcji stalowych do takich miast miast jak:
Warszawa, Łódź, Poznań, Wrocław, Katowice czy Gdańsk.
Jeśli chcesz poznać szczegóły oferty prosimy o kontakt.

Balustrada na wymiar - ile kosztuje?

Koszt wykonania i montażu balustrady zależy o kilku czynników – takich jak materiał, sposób wykończenia, wielkość projektu, lokalizacja montażu oraz parametry i cechy budynku.
Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie – nasza bezpłatna wycena oraz konsultacja pozwoli Państwu poznać optymalne rozwiązanie i jego wartość.

Balustrady: nowoczesne, stylowe, a może klasyczne?

Indywidualne, personalizowane, unikalne
Balustrady to elementy wyposażenia budynku które podkreślają jego styl i charakter – idealnie dopasowane do bryły i konstrukcji obiektu tworzą z nim harmonijną całość.

W produkcji balustrad nie ogranicza nas nic poza wyobraźnią – realizujemy zarówno kreatywne i nieszablonowe projekty – unikalne pod względem designu i zastosowanych materiałów jak i klasyczne projekty które cechuje minimalizm i użyteczność.
W Chrom Serwis tworzymy balustrady które są funkcjonalne, estetyczne, bezpieczne i trwałe – te cechy sprawiają, że mamy pewność nasze projekty będą zachwycały jakością i eleganckim wyglądem przez długie lata użytkowania.

Oferta CHROM SERWIS obejmuje:

Jeśli masz własny pomysł na unikalny projekt barierki, balustrady lub innej konstrukcji ze stali nierdzewnej – chętnie podejmiemy się jego realizacji. Napisz do nas lub zadzwoń – wszelkie informacje są w dziale kontakt.

Balustrady ze stali z dodatkami drewna i szkła

Projekty skrojone na miarę

Stal nierdzewna stanowi trwały i estetyczny materiał konstrukcyjny dla balustrad i barierek wszelkiego typu –  zarówno tych instalowanych na zewnątrz budynku jak i tych stanowiących element wyposażenia i wystroju wnętrz. Łączenie stali nierdzewnej z innymi komponentami pozwala kreować konstrukcje które łączą ponadczasową trwałość stali nierdzewnej z unikalnym i estetycznym wykończeniem.

Balustrady drewniane nadają wnętrzom przytulny charakter – są przyjemne w dotyku, wyróżniają się unikalnym harmonijnym wzorem naturalnego surowca a przez swoją ponadczasową uniwersalność pasują w wnętrz w każdym stylu. Drewno jako materiał wykończeniowy oferuje mnogość aranżacji – dostępne są drewna o jasnym i ciemnym wybarwieniu lub specyficznym kolorze, zastosowanie odpowiednich lakierów pozwala wydobyć z jego struktury każdy detal.

Szklane balustrady to zdecydowanie element kojarzący się z nowoczesnym budownictwem – ich zastosowanie nie  ingeruje w znaczący sposób w styl elewacji czy pomieszczeń – podkreślając jedynie zedytowane, proste i równe kształty budowli. Balustrady schodowe wykonane z przeźroczystego szkła zapewniają dobry dostęp światła i wizualnie „likwidują bariery” przez co pomieszczenia stają się bardziej przestrzenne i otwarte. Balustrady zewnętrzne – np. balkonowe czy tarasowe wykonane ze szkła o mlecznym zabarwieniu, zapewniają poczucie prywatności przy zachowaniu dużej ilości dostarczanego do wnętrz światła dziennego.

W Chrom Serwis tworzymy unikalne konstrukcje balustrad i barierek – dzięki kreatywnemu podejściu w projektowaniu, oraz zastosowaniu nowoczesnych technik wytwarzania, możemy uzyskać balustrady które wyróżniają się niepowtarzalnym wyglądem, znakomitą jakością wykończenia oraz solidnością, trwałością i bezpieczeństwem użytkowania.

Najczęściej wybierane materiały wykonania balustrad:

Bezpłatna konsultacja i wycena Twojego projektu.

Projektujemy, doradzamy, pomagamy!
Czekamy na Twój telefon lub wiadomość.

Rozmowa telefoniczna

Nasz numer kontaktowy jest czynny codziennie w godzinach pracy – od 8.00 do 16.00.
Zapraszamy do kontaktu.

Zamówienie rozmowy

Zamów rozmowę z naszym doradcą w dogodnym dla Ciebie terminie.

Formularz kontaktowy