Producent balustrad i konstrukcji stalowych.

O firmie

Chrom-Serwis – polski producent barierek i balustrad schodowych, wykonawca konstrukcji stalowych, instlacji technologicznych

Historia

Obróbka metali oraz wykonawstwo konstrukcji stalowych w tym balustrad nierdzewnych to dziedziny w których mamy blisko 15-letnie doświadczenie.

Nasza historia zaczyna się na długo przed powstaniem marki Chrom Serwis – nasza działalność była od początku związana z profesjonalnym spawaniem metali, z czasem do oferty dołączyły usługi związane z obróbką skrawaniem – toczenie i frezowanie  a obecnie również cięcie metali.

Nasz zespół cechuje zaangażowanie i fachowość. W naszej pracy łączymy wiedzę techniczną, inżynieryjną z wieloletnią praktyką i doświadczeniem, kładziemy duży nacisk na wysoką jakość oraz przede wszystkim bezpieczeństwo wykonywanych produktów, wiemy jak istotna jest estetyka – dlatego dbamy by nasze produkty były dopracowane w każdym calu.

Nasza oferta i kluczowa dziedzina działania

Nasza oferta jest skierowana zarówno do odbiorców indywidualnych dla których oferujemy personalizowane balustrady na wymiar oraz z branży budowlanej takich jak deweloperzy i generalni wykonawcy dla których zapewniamy kompleksową realizację wszelkich konstrukcji stalowych jak balkony, poręcze, balustrady, daszki,  a także elementy małej architektury jak ławki czy zadaszenia.

Naszą ofertę stanową również konstrukcje stalowe tworzone na indywidualne zamówienia – według dostarczonej przez inwestora dokumentacji.

Chrom Serwis skupia się na działalności produkcyjnej, wykonawstwie i montażu własnych konstrukcji, ponadto świadczymy profesjonalne usługi obróbki metali – zarówno dla Klientów indywidualnych jak i firm i instytucji.

Chrom Serwis obecnie i w przysłości

Obecnie będąc na ścieżce stabilnego rozwoju poszerzamy ofertę, umacniamy kompetencje zespołu oraz rozbudowujemy park maszynowy i flotę pojazdów by zapewnić ciągłość produkcji, szybkie terminy realizacji oraz bezpieczne rozwiązania logistyczne.
Sukcesywnie wdrażamy nowe technologie wytwarzania, które pozwalają na realizacje coraz bardziej zaawansowanych specjalistycznych projektów.

Nasze kluczowe plany rozwojowe obejmują umocnienie pozycji na rynku lokalnym, oraz stopniowe zwiększanie  udziału kontraktów zagranicznych i eksportu do krajów Unii Europejskiej.

Nasz adres, godziny pracy i wszelkie niezbędne informacje znajdują się w dziale kontakt.
Zapraszamy do zapoznania się naszą ofertą i przeglądania ukończonych projektów w katalogu realizacji.

Bezpłatna konsultacja i wycena Twojego projektu.

Projektujemy, doradzamy, pomagamy!
Czekamy na Twój telefon lub wiadomość.

Rozmowa telefoniczna

Nasz numer kontaktowy jest czynny codziennie w godzinach pracy – od 8.00 do 16.00.
Zapraszamy do kontaktu.

Zamówienie rozmowy

Zamów rozmowę z naszym doradcą w dogodnym dla Ciebie terminie.

Formularz kontaktowy