Producent balustrad i konstrukcji stalowych.

Balustrady metalowe

Balustrady metalowe – wykonane ze stali czarnej zabezpieczone antykorozyjnie przy pomocy powłok lakierniczych stanowią alternatywę dla konstrukcji wykonanych ze stali nierdzewnej.

Przez długie lata to właśnie stal czarna była podstawowym materiałem konstrukcyjnym zarówno dla balustrad zewnętrznych jak i wewnętrznych. Do zalet balustrad tego typu należy zaliczyć: niski koszt materiału, proste procesy spawania i obróbki, dobrą wytrzymałość. Za wady należy uznać: konieczność malowania i niską odporność na korozję – szczególnie w przypadku konstrukcji narażonych na warunki atmosferyczne.

Balustrady metalowe produkowane współcześnie powstają z użyciem komponentów dobrej jakości – rur, profili, prętów i kształtowników. Elementy konstrukcyjne spawane są  nowoczesnymi metodami (MIG/MAG lub TIG) – co pozwala na tworzenie solidnych i jednocześnie estetycznych połączeń.

Balustrady ze stali mogą być pomalowane (w technice malowania proszkowego lub lakierowania) na praktycznie dowolny kolor – dzięki temu mogą zostać dopasowane do odcienia podłogi lub ścian. 

Metalowe balustrady znajdują zastosowanie wszędzie tam gdzie liczy się estetyka, prosta forma i użyteczność. Do typowych obiektów należą:

Ponadto stalowe barierki stanowią element stylu industrialnego – zatem są często spotykane biurach, apartamentach i loftach.

Balustrady metalowe - projektowanie i produkcja

W Chorm Serwis produkujemy i montujemy stalowe balustrady – lakierowane lub malowane proszkowo na dowolny kolor. Nasze konstrukcje znajdują zastosowanie zarówno w domach mieszkalnych, blokach wielorodzinnych czy obiektach użyteczności publicznej.
W naszych projektach przykładamy dużą wagę zarówno do estetyki wykonania jak i przed wszystkim solidności i trwałości konstrukcji – co bezpośrednio przekłada się na bezpieczeństwo użytkowania.

Realizujemy zarówno zamówienia indywidulane, jak i kontrakty na dostawę prefabrykowanych elementów na potrzeby inwestycji deweloperskich – dla obiorców hurtowych przygotowaliśmy korzystne warunki handlowe – więcej na stronie „Współpraca”.

Balustrady metalowe - jaki jest koszt i czas wykonania?

Czas realizacji zależy od wielkości zlecenia i jego rodzaju, wynosić może od kilku dni do kilku tygodni. Wartość projektu zależy od  materiału, wykończenia powierzchni, rodzaju wypełnienia, dodatków i miejsca montażu. Aby otrzymać  wycenę oraz bezpłatną konsultację projektu prosimy o złożenie zapytania ofertowego.

Pozostałe balustrady w ofercie

Jeśli Balustrady metalowe to nie to czego szukasz, zapoznaj się z innymi konstrukcjamy dostępnymi w naszej ofercie

Bezpłatna konsultacja i wycena Twojego projektu.

Projektujemy, doradzamy, pomagamy!
Czekamy na Twój telefon lub wiadomość.

Rozmowa telefoniczna

Nasz numer kontaktowy jest czynny codziennie w godzinach pracy – od 8.00 do 16.00.
Zapraszamy do kontaktu.

Zamówienie rozmowy

Zamów rozmowę z naszym doradcą w dogodnym dla Ciebie terminie.

Formularz kontaktowy