Producent balustrad i konstrukcji stalowych.

Spawanie stali nierdzewnej MIG

Spawanie metodą MIG/MAG (ang. Metal Inert Gas / Metal Active Gas) to proces spawania łukowego, w którym elektroda z pełnego drutu jest podawana przez uchwyt spawalniczy do jeziorka spawalniczego, łącząc ze sobą dwa materiały poddawane spawaniu. Gaz osłonowy jest również przesyłany przez uchwyt spawalniczy i chroni jeziorko spawalnicze przed zanieczyszczeniem.
W metodzie MIG Jako gazy osłonowe (obojętne) najczęściej stosuje się argon lub hel,  natomiast w metodzie MAG jako gazy osłonowe aktywne – dwutlenek węgla lub jego mieszaninę z argonem.

Metoda MIG/MAG  jest odpowiednia dla większości materiałów – odpowiedni dobór drutu elektrodowego, gazu osłonowego i parametrów pracy spawarki pozwala na uzyskanie spoiny o bardzo dobrych parametrach.

Chrom Serwis specjalizuje się profesjonalnym spawaniu metodą MIG/MAG, oferta obejmuje spawanie stali nierdzewnej oraz stali stopowych i metali nieżelaznych, wtym:
  • stali czarnej (części maszyn, konstrukcji)
  • stali kwasoodpornej
  • aluminium i jego stopów (konstrukcje i części maszyn)

W naszej pracy stosujemy profesjonalne urządzenia spawalnicze MIG/MAG, oraz materiały o sprawdzonej jakości, działamy w precyzją i starannością aby każdy realizowany projekt odznaczał się wytrzymałością i estetyką.

Bezpłatna konsultacja i wycena Twojego projektu.

Projektujemy, doradzamy, pomagamy!
Czekamy na Twój telefon lub wiadomość.

Rozmowa telefoniczna

Nasz numer kontaktowy jest czynny codziennie w godzinach pracy – od 8.00 do 16.00.
Zapraszamy do kontaktu.

Zamówienie rozmowy

Zamów rozmowę z naszym doradcą w dogodnym dla Ciebie terminie.

Formularz kontaktowy