Producent balustrad i konstrukcji stalowych.

Balustrada na wymiar Łańcut

Chrom Serwis - Łańcut
producent barierek i balustrad schodowych

Chrom Serwis – jesteśmy procentem i dostawcą balustrad na potrzeby budownictwa mieszkaniowego oraz innych konstrukcji stalowych do zastosowań architektonicznych i przemysłowych. Siedziba zakładu produkcyjnego znajduje  się w Łańcucie – ul. Józefa Piłsudskiego 72i, gdzie oprócz produkcji konstrukcji stalowych świadczymy usługi w zakresie obróbki metali. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz katalogiem realizacji.

Jako producent i dostawca oferujemy balustrady ze stali nierdzewnej – niezawodnie realizujemy indywidualne projekty naszych Klientów – produkujemy balustrady na wymiar – idealnie dopasowane do budynku. Nasze balustrady powstają z certyfikowanych surowców o sprawdzonej jakości. Wieloletnie doświadczenie i zaangażowanie naszego zespołu pozwala nam realizować projekty w każdej skali – od balustrady dla domu jednorodzinnego po bloki mieszkalne czy szpitale.

Dla deweloperów, generalnych wykonawców, i firm branży budowlane oferujemy bardzo korzystne warunki handlowe przy obsłudze inwestycji, lub zamówieniach hurtowych. Kompleksowa oferta obejmuje zarówno produkcję, dostawę jak i montaż naszych produktów. Zapraszamy do poznania szczegółowej oferty.

Montaż balustrad - Łańcut

Nasza oferta oprócz projektowania, produkcji, i dostawy zapewnia oczywiście profesjonalny montaż balustrad, barierek i innych konstrukcji ze stali. Realizujemy montaże w Łańcucie, Rzeszowie, Przemyślu, Przeworsku, Jaśle, Krośnie i innych miastach województwa podkarpackiego.

Nasze Realizacje - balustrady w Łańcucie i okolicach

Bezpłatna konsultacja i wycena Twojego projektu.

Projektujemy, doradzamy, pomagamy!
Czekamy na Twój telefon lub wiadomość.

Rozmowa telefoniczna

Nasz numer kontaktowy jest czynny codziennie w godzinach pracy – od 8.00 do 16.00.
Zapraszamy do kontaktu.

Zamówienie rozmowy

Zamów rozmowę z naszym doradcą w dogodnym dla Ciebie terminie.

Formularz kontaktowy